لطفا چند لحظه صبر نمائید
بیوگرافی ایلان ماسک توسط نویسنده زندگینامه استیو جابز نوشته می‌شود

زندگینامه ایلان ماسک برای دومین بار نوشته می‌شود


در حال حاضر ایلان ماسک یک کتاب زندگی‌نامه رسمی به نام «ایلان ماسک: مدیرعامل میلیاردر اسپیس ایکس و تسلا چگونه آینده ما را می‌سازد» دارد که توسط اشلی ونس در سال ۲۰۱۵ نوشته شده است. این کارآفرین از آن زمان کارهای زیادی انجام داده است و می‌گوید زندگی‌نامه دوم او با داستان‌های جدید در راه است. این بار این کتاب توسط والتر آیزاکسون نوشته می‌شود. ماسک در توییتی نوشت: اگر درباره تسلا، اسپیس ایکس و روند کلی کارهای من کنجکاو هستید، والتر آیزاکسون در حال نوشتن یک بیوگرافی است.
If you’re curious about Tesla, SpaceX & my general goings on, @WalterIsaacson is writing a biography Elon Musk (@elonmusk) August 5, 2021
 
به گزارش cnet، این توییت بیش از ۴۰ هزار لایک در یک ساعت جمع‌آوری کرده، بنابراین مطمئناً افراد زیادی منتظر آن هستند و بازار برای آن آماده است. فاکس بیزنس قبلا گزارش داده بود که آیزاکسون در حال مذاکره با ماسک در مورد نوشتن زندگی‌نامه او است، اما تا ژوئن هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده بود. آیزاکسون زندگینامه‌نویس افراد معروف آمریکایی است. وی چندی پیش کتاب معروف و پرفروش «جابز»، زندگی‌نامه رسمی استیو جابز بنیانگذار اپل را نوشت. این کتاب که در سال ۲۰۱۱ تنها ۱۹ روز پس از مرگ جابز منتشر شد، پایه اصلی داستان فیلم ۲۰۱۵ استیو جابز بود. در آن فیلم مایکل فاسبندر نقش استیو جابز را بازی می‌کرد. آیزاکسون قبلاً زندگی‌نامه‌هایی درباره آلبرت اینشتین، بنیامین فرانکلین و اخیراً جنیفر دودنا، که پیشگام حوزه ویرایش ژن کریسپر (CRISPR) بود، نوشته است. زندگی‌نامه ۲۰۱۵ نوشته شده توسط ونس، که ماسک چندین مصاحبه در رابطه با آن انجام داده، وقایع زندگی او را تا سال ۲۰۱۴ به ثبت رسانده است. در نتیجه بازه زمانی کتاب مذکور قبل از آن بود که تسلا با ارزش‌ترین شرکت خودروسازی روی کره ‌زمین شده و اسپیس‌ ایکس اولین شرکت خصوصی باشد که در میان بسیاری دستاوردهای دیگر خود، انسان را نیز به مدار بفرستد. درضمن نباید این مسئله را فراموش کرد که اکنون ماسک پدر دوج کوین نیز محسوب می‌شود و خود این مسئله نیز می‌تواند بخش مهمی از کتاب زندگی‌نامه جدید او را شامل شود.
مقایسه 0 انصراف