لطفا چند لحظه صبر نمائید
layerIMG
layerIMG
layerIMGlayerIMGlayerIMGlayerIMGlayerIMG

پرسش های متداول

01

سرویس ADSL چیست؟

Digital مشترک Line) DSL روشی برای اتصال به اینترنت با سرعت‌بالا و هزینه پایین است. انواع مختلفی از DSL وجود دارد که امکان اتصال به اینترنت را با سرعت‌ها و امکانات مختلف مهیا می‌کنند. متداول‌ترین نوع آن ADSL یا DSL نامتقارن است. ارتباط ADSL از طریق سیم تلفن برقرار می شود.
 


02


تفاوت بیت و بایت در محاسبه سرعت اینترنت چیست؟

بیت کوچک‌ترین واحد برای اندازه¬گیری اطلاعات در دنیای مجازی است. از ترکیب هشت بیت، یک بایت به وجود می‌آید. کلیه شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت، سرویس‌های خود را بر اساس کیلوبیت بر ثانیه (Kbps) ارائه می‌کنند که این درواقع سرعت اتصال شما به اینترنت را نشان می‌دهد. اما برای نشان دادن سرعت دانلود از کیلوبایت بر ثانیه (KBps) استفاده می‌شود. زمانی که سرویس 512 کیلوبیت بر ثانیه (Kbps) را خریداری می‌کنید و بخواهید فایلی به حجم ۵۱۲ کیلوبایت را دانلود نمایید، ازآنجاکه هر ۸ بیت برابر با ۱ بایت است، برای دانلود این فایل، به ۸ ثانیه زمان نیاز خواهید داشت.
 

04
 

علت دریافت خطای 691 در هنگام connect به اینترنت چیست؟

درصورتی‌که مودم به حالت bridge تنظیم‌شده باشد، می¬بایست روی ویندوز، یک کانکشن برای اتصال به اینترنت ساخته شود که نام کاربری و کلمه عبور که توسط شرکت یوزنت به شما داده‌شده است را در آن وارد نمایید. درصورتی‌که user, password را اشتباه وارد نمایید خطای 691 دریافت می¬کنید.


 
5

علت دریافت خطای 678 در هنگام connect به اینترنت چیست؟

برخی از عواملی که ممکن است سبب بروز این مشکل شود عبارت‌اند از :

 
  • نصب نشدن صحیح درایور مودم در حالتی که مودم از طریق USB به کامپیوتر وصل شود
  • تنظیمات اشتباه مودم مانند VPI / VCI
  • وصل نبودن خط تلفن رانژه به پورت line مودم
  • مشکلات قطعی شرکت ارائه‌دهنده سرویس اینترنت

در این حالت نباید تنظیمات اینترنت را تغییر دهید و باید تا رفع مشکل منتظر باشید. در صورت رفع نشدن مشکل حتماً با پشتیبانی « مهام کیش » تماس بگیرید


 
6

علامت ضربدر قرمز روی کارت شبکه نشانه چیست؟

کابل LAN بین پورت LAN پشت مودم و کارت شبکه کامپیوتر به‌صورت فیزیکی قطع‌شده است، کارت شبکه، پورت LAN پشت مودم، کابل متصل به مودم و کارت شبکه، سوکت پشت کامپیوتر و مودم را بررسی کنید.

مقایسه 0 انصراف